ERR(2): Warning: session_start() [function.session-start]: open(../session/sess_1c0f8b72eb10bd093bdde48ecd7d5c6c, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122)

VIZITĂ HIPODROM MIROSLAVA

VIZITĂ HIPODROM MIROSLAVA

Cu ocazia zilei de 1 iunie 2012, copiii din Centrul Rezidenţial pentru Mame şi Copii Aflaţi în Dificultate, însoţiţi de doi educatori specializaţi şi un voluntar, au fost în vizită la Hipodromul de la Miroslava.

Ajunsi acolo au fost întâmpinaţi de un instructor de echitaţie care a prezentat hipodromul şi i-a însoţit în grajd, unde erau mai multe rase de cai şi ponei, explicând copiilor ce fel de rasă este fiecare cal şi din ce ţară provin. Fascinaţi, copiii au făcut poze cu fiecare cal şi ponei în parte, apoi au mers în curte, unde era amenajat un frumos parc de joacă şi câteva aparate de fitness. Cât timp aceştia s-au jucat în părculeţ şi au servit covrigei şi apă minerală, instructorul de echitaţie a pregătit un cal pentru a plimba fiecare copil.

După terminarea programului de călărie, copiii cu vârsta mai mică şi-au continuat joaca prin curte, iar cei mari s-au distrat făcând poze şi discutând despre experienţa trăită, fiind foarte încântaţi.

VIZITĂ HIPODROM MIROSLAVA#1

ERR(2): Warning: Unknown: open(../session/sess_1c0f8b72eb10bd093bdde48ecd7d5c6c, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122)