ERR(2): Warning: session_start() [function.session-start]: open(../session/sess_bfef86d224b42518d44b270a8c9eeb1d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122)

VIZIONARE FILM “PIRAŢII! O BANDĂ DE NEISPRĂVIŢI” -3D

VIZIONARE FILM “PIRAŢII! O BANDĂ DE NEISPRĂVIŢI” -3D

Datorită participării active şi responsabile la efectuarea temelor, sub supravegherea educatorilor specializaţi, în sala de studii, doi dintre copiii mamelor din centru au fost recompensaţi cu o vizită la “Cinema-city Multiplex” pentru a viziona filmul “Piraţii! O bandă de neisprăviţi” împreună cu unul dintre educatori.

Înainte de începerea filmului copiii au primit popcorn şi suc, au făcut poze şi s-au instalat cuminţi pe locurile rezervate aşteptând cu mare curiozitate rularea filmului. Pe parcursul difuzării filmului Ilie şi Elena au urmărit cu mare atenţie şi interes derularea evenimentelor, fiind cuceriţi de subiect.

Dupa finalizarea filmului educatorul specializat a cerut părerea cu privire la film. Cei doi copii au fost foarte încântaţi că au avut aceasta ocazie spunând că şi-ar mai dori astfel de activităţi deoarece a fost o ieşire din rutină care le-a plăcut foarte mult.

Astfel i-am stimulat pentru a participa în continuare cu acelaşi interes la efectuarea temelor în sala de studii.

VIZIONARE FILM “PIRAŢII! O BANDĂ DE NEISPRĂVIŢI” -3D#1

ERR(2): Warning: Unknown: open(../session/sess_bfef86d224b42518d44b270a8c9eeb1d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122)