ERR(2): Warning: session_start() [function.session-start]: open(../session/sess_042b25d978731334c9c4468f133f4d0e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122)

SĂPTĂMÂNA NAŢIONALĂ A VOLUNTARIATULUI

SĂPTĂMÂNA NAŢIONALĂ A VOLUNTARIATULUI

“Voluntariatul nu e o poveste! Voluntariatul e de povestit!”

Sub acest motto a debutat în data de 15 mai Săptămâna Naţională a Voluntariatului la Iaşi.
Şi cu acest prilej Fundaţia Hecuba s-a implicat în acţiuni la nivelul comunităţii, acţiuni care au vizat recunoaşterea şi aprecierea publică a voluntarilor, cu scopul de a evidenţia importanţa contribuţiei acestora la dezvoltarea comunităţii.

În data de 17 mai copii ai beneficiarelor CRMCAD Hecuba au donat jucării şi obiecte de îmbrăcăminte dar au participat, cu foarte mult entuziam, la acţiunea de renovare a parcului de joacă pentru copii din cartierul Ciurchi – Tătăraşi.

SĂPTĂMÂNA NAŢIONALĂ A VOLUNTARIATULUI#1

ERR(2): Warning: Unknown: open(../session/sess_042b25d978731334c9c4468f133f4d0e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122)